Kurumsal

Uzun yıllar bölgede hizmet veren, alanında uzman jeofizik mühendisi Harun DOĞAN ile yaptığı işlerle, tecrübesiyle tanınan jeoloji yüksek mühendisi Burhan DAŞ Alt yapısını hazırladığı merkezi Bingöl olan Doğu ve Güney Doğu bölgesine hizmet veren Fırat jeololi – jeofizik firmasını 2019 yılında kurmuştur.

Bingöl, Elazığ, Muş, Malatya, Bitlis, Erzurum, Van şehirleri başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde zemin etüt çalışmaları yapmakta ve sahip olduğumuz tecrübeyle bölgenin ihtiyacını karşılamaktayız.

Yurt dışı ve Yurt içinde zemin araştırmaları konusunda danışılan, alanında tüm ihtiyaçları karşılayan güvenilir bir firma olmak.

İş Gücü Potansiyelimiz

0
Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanan Proje
0
Profesyonel Personel

NASIL ÇALIŞIYORUZ

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Güncel Teknoloji ve Gelişim

Fırat jeoloji olarak, zemin çalışmalarında en güncel teknikler kullanılarak üst standartlarda hizmet vermek , en doğru ve güvenilir sonuca ulaşmak temel prensibimizdir.

Dürüstlük ve Şeffaflık

Yaptığımız bütün işlerde verilerimizi müşterilerimizle paylaşarak şeffaf olup, elde edilen parametreler tüm gerçeği yansıtacak şekilde dürüstçe raporlanır.

Donanım ve Teknik Kapasite

Sahip olduğumuz temel sondaj makinaları, jeofizik cihazlar (sismik ölçüm cihazı- mikrotremor- jeoradar- rezistirite ), arazi deney ekipmanları ( presiyometre- BST- SPT ) ile uzman kadromuz ( jeoloji Mühendisi- jeofizik mühendisi- geoteknik tenikeri- sondür ) birleştirerek tüm zemin çalışmaları hızlı ve başarılı bir şekilde sonuçlandırılır.

BİZİM İÇİN NE SÖYLEDİLER

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

member
Mustafa Enes Daş

Mormorik Reklam

Mükemmel Bir Firma

member
Mustafa Enes Daş

Mormorik Reklam

Mükemmel Bir Firma

member
Mustafa Enes Daş

Mormorik Reklam

Mükemmel Bir Firma

member
Mustafa Enes Daş

Mormorik Reklam

Mükemmel Bir Firma